19.2 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024

ErpBox – program do obsługi Allegro i nie tylko. Sprawdź możliwości!

- Reklama -
- Reklama -

Sprzedaż produktów online to duże wyzwanie, do czasu kiedy nie wypróbuje się ErpBox. Coraz większe grono sprzedawców, porzuca tradycyjne metody prowadzenia swojej działalności, na rzecz tej internetowej. To dobry wybór, pod warunkiem że właściciele tych firm dokładnie wiedzą, co chcą osiągnąć oraz zdają sobie sprawę z rosnącej konkurencji.

Każdy handlowiec, który chce utrzymać się na rynku, musi poświęcić na to mnóstwo czasu jak i energii. Takie działania potrafią być bardzo wymagające, a to i tak zbyt mało, by się wyróżnić spośród innych firm.

Niskie ceny, oryginalne i rozchwytywane produkty, stworzenie estetycznej strony internetowej, nie gwarantują właścicielowi firmy zadowalających zarobków. To dlatego wykorzystuje on w celu promowania swych produktów portale sprzedażowe – takie jak Allegro, eBay, czy Amazon. Co istotne – na każdym z tych portali posiada nie jedno konto, a kilka. Czy to jednak nie jest dla jednego pracownika zbyt obciążające?

Faktycznie, obsługa kilku kont może być bardzo problematyczna i czasochłonna. To nie tylko kwestia uciążliwego każdorazowego logowania się na każde z tych kont oddzielnie, ale głównie kwestia braku organizacji. Jeden człowiek nie jest w stanie zapamiętać, co dzieje się na każdym z kont, któremu klientowi należy jeszcze odpisać, nie wspominając już o kwestiach związaną z obliczeniami (księgowością), czy też wysyłką produktów. To jednak nie wszystko. Zapracowany samozatrudniający się, nie ma możliwości ciągłego nadzorowania stanu magazynowego, dlatego często zapomina zamówić brakujący towar. Może to spowodować nawarstwienie się problemów, jeśli ktoś dany produkt zamówi, wykona przelew i trzeba będzie wykonać przelew zwrotny.

Ten panujący chaos można jednak prostym sposobem zwalczyć, a przynajmniej zminimalizować. Dla właśnie tak zapracowanych osób powstał innowacyjny program ErpBox.

ErpBox – program, który powinien znać każdy sprzedawca. Jakie są zalety jego używania?

Korzystające z niego osoby potwierdzają, że zaoszczędziły mnóstwo cennego czasu, zwalczyły konkurencję, a przy okazji swój zarobek utrzymują na wysokim poziomie. Dla obsługujących wiele kont na portalach sprzedażowych, w tym Allegro, najważniejsze są: integracja platformy ErpBox z danym kontem aukcyjnym oraz wbudowany menedżer aukcji. To właśnie dzięki nim możliwa jest w pełni zautomatyzowana obsługa kont Allegro.

Wbudowany menedżer aukcji Allegro to narzędzie przydatne w pracy każdego sprzedającego – zarówno tego, który ma już spore doświadczenie w tej dziedzinie, jak i tego który chce się z tym wyzwaniem dopiero zmierzyć. Jedno jest pewne – oboje, dzięki jego intuicyjności, szybko zaznajomią się zarówno z jego działaniem, jak i obsługą.

Nowoczesne narzędzie, o którym mowa, przyczyni się do zwiększenia sprzedaży, a także skróci czas potrzebny na wystawianie ogłoszeń i zarządzanie nimi. Byłoby nietaktem nie wspomnieć, że twórcy platformy ErpBox ciągle pracują nad funkcjonowaniem wbudowanego w niego menedżera aukcji i regularnie aktualizują tak, aby integracja z Allegro i innymi powiązanymi z nim portalami, działała bez zarzutu.

Jedną z pierwszych funkcjonalności, o których trzeba wspomnieć, jest możliwość uszeregowania na jednej liście wszystkich ogłoszeń, pochodzących z różnych kont Allegro, eBay i/lub Amazon. Możliwości nie są ograniczone! Można podpiąć tyle kont, ile sprzedawca posiada. Menedżer gwarantuje też szybki dostęp do wybranego ogłoszenia, dzięki bardzo przydatnej wyszukiwarce. Wśród innych zalet dobrze też wymienić możliwość masowego dodawania, usuwania, włączania i zawieszania ogłoszeń. Takie hurtowe działania prowadzą do ogromnej oszczędności czasu. Przy dłuższym korzystaniu z programu ErpBox, można zaoszczędzić nawet do kilkunastu godzin tygodniowo. Nikt nie doceni tego tak bardzo, jak sprzedawca, który dotychczas poświęcał na zarządzanie ogłoszeniami wiele cennych godzin. Wystawianie aukcji to równie proste zadanie, ponieważ samodzielnie można stworzyć szablony z opisem przedmiotu i każdorazowo się nimi posługiwać. E-sprzedawca może też używać przykładowych zdjęć, czerpiąc je z ogromnej wbudowanej bazy. Sporym udogodnieniem programu ErpBox jest również możliwość wystawienia aukcji w formie wielowariantowej, wpływanie jednym tylko kliknięciem na trafność ogłoszeń, a także łatwa i szybka aktualizacja stanu magazynowego. To jednak nie wszystko, co może zdziałać ErpBox i zintegrowany z nim menedżer aukcji. Po więcej informacji sięgnąć można, klikając odnośnik www.erpbox.pl, najlepiej jednak ten program samemu wypróbować i dowiedzieć się, czemu już tak wielu sprzedawców się do niego przekonało.

- Reklama -

Ostatnie artykuły

Zobacz też

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj