19.2 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024

Antywirus Norton 360 umożliwi użytkownikom kopanie kryptowaluty Ethereum

- Reklama -
- Reklama -

Podczas procesu kopania kryptowalut sprzęt komputerowy wykonuje złożone obliczenia w zamian za nagrodę w postaci odpowiedniej ilości kryptowaluty.
Niespodzianką było dzisiejsze posunięcie jednego z najwybitniejszych twórców oprogramowania antywirusowego, takiego jak Norton.

Klienci Norton 360 będą mieli dostęp do funkcji wydobywania kryptowaluty Ethereum w nadchodzących tygodniach, podała firma.

Podczas procesu kopania kryptowalut sprzęt komputerowy wykonuje złożone obliczenia w zamian za nagrodę za nagrodę w postaci odpowiedniej ilości kryptowaluty.

Nie wiadomo jeszcze, co kryje się za tym modelem biznesowym i co na tym wszystkim zyskuje Norton. Firma określiła pomysł jako bezpieczny i łatwy sposób na uzyskanie dostępu do kopania kryptowalut.

„Przez lata wielu kopaczy podejmowało ryzyko w poszukiwaniu kryptowalut, a nawet wyłączało swoje zabezpieczenia w celu kopania kryptowalut” – napisał Norton.

W pewnym stopniu jest to prawdą, ponieważ oprogramowanie zabezpieczające zidentyfikowało programy hakerskie jako niebezpieczne i wymagało dezaktywacji programu antywirusowego.

Jeśli Norton będzie kontynuował ten pomysł, może go wykorzystać jako okazję do generowania przychodów z milionów komputerów użytkowników. Firma powiedziała CNN, że planuje dodać kryptowaluty inne niż Ethereum.

- Reklama -

Ostatnie artykuły

Zobacz też

- Reklama -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj