Blockchain w 2019 roku

Blockchain w 2019 roku

2019 rok blockchain i walut cyfrowych to rok napędzany wydarzeniami. Przegląd i ocena wydarzeń oraz ich wpływu na branżę w tym roku pomogą nam wyjaśnić nasze myślenie i spojrzeć w przyszłość.

Dla branży blockchain jest to rok wzlotów i upadków. Jako barometr branży blockchain, Bitcoin w tym roku jest nietypowy i stracił poczucie rocznego kierunku, który został utrzymany przez 10 lat. Bitcoin w 2019 roku nie jest tak rakietowy jak 2017, ani nie jest podobny do upadków i upadków 2018 roku, ale towarzyszą mu wzloty i upadki z ważnymi wydarzeniami wpływającymi na przemysł i ciągle się zmienia. Począwszy od najniższej rynkowej wartości rynkowej wynoszącej 3000 punktów na początku roku, Bitcoin mocno odbił się w trybach takich jak IEO i Staking. Tymczasem Libra zadebiutowała, rozpalając nową falę cyfrowej waluty na całym świecie i podnosząc Bitcoin do rocznego maksimum 13 000 punktów. Jednak Libra nie rozwijała się dobrze, a później cyfrowa waluta była słaba, a Bitcoin spadł aż do około 7000 punktów.

Następnie nauka chińskich liderów na blockchain przywróciła zaufanie rynku, podnosząc Bitcoin powyżej 10 000 punktów za jednym zamachem. Jednak po zgiełku spokojni inwestorzy nagle zdali sobie sprawę, że stosunek państwa do blockchaina i walut cyfrowych jest zupełnie inny: państwo popierało blockchain rzodkiewką w jednej ręce i rozwaliło cyfrową walutę dużym kijem w drugiej. W rezultacie Bitcoin szybko wycofał się do punktu początkowego przed gwałtownym wzrostem i zawisł wokół 7000 punktów, szukając nowego kierunku w następnej rundzie. Nie ma wątpliwości, że 2019 rok blockchaina i walut cyfrowych jest rokiem zdarzeniowym, dlatego bardzo konieczne jest przeglądanie i ocena wydarzeń i wpływu globalnego blockchaina.

Oczekiwana Libra ostatecznie opublikowała białą księgę w czerwcu, ogłaszając światu wielki plan wykorzystania walut cyfrowych do budowy globalnego systemu finansowego sprzyjającego włączeniu społecznemu. Użytkownicy Libry obejrzą 5 miliardów ludzi na całym świecie, obejmując wszystkie aspekty życia, takie jak zakupy, podróże i taksówki. Jeśli odniesie sukces, Libra będzie największym cudem w historii finansów, a nawet jeśli się nie powiedzie, Libra można nazwać bezprecedensowym eksperymentem finansowym. Ze względu na ogromny wpływ Wagi każdy jej ruch przyciąga uwagę świata i skazane jest, że Waga nie będzie płynna. Po opublikowaniu białej księgi Libra banki centralne i organy regulacyjne na całym świecie jednomyślnie przesłuchały i sprzeciwiły się, powodując, że członkowie założyciele opuścili grupę jedna po drugiej. Chociaż Libra miała zły start i doznała poważnych niepowodzeń, jej wpływ był dalekosiężny i rozległy, ponieważ najpierw kwestionował i podważał suwerenne waluty: czy duże międzynarodowe korporacje mogą używać technologii waluty cyfrowej do emisji waluty? Czy dzisiejsze systemy finansowe mogą akceptować waluty cyfrowe sojuszu niepaństwowego? Niezależnie od wyniku, Libra doprowadziła do boomu na cyfrową walutę i stała się główną siłą napędową rynku walut cyfrowych w ciągu ostatniego roku. Prognozy: Libra będzie musiała się pokłonić rzeczywistości i prawdopodobnie uda jej się osiągnąć stabilną walutę w jednej walucie w etapach i regionach, na przykład najpierw wykorzystując ją w systemie Facebook lub stopniowo uruchamiając LibraUSD i LibraEUR.

Prognozy: Zapotrzebowanie na edukację, szkolenia i doradztwo w zakresie łańcucha bloków rośnie, a duża liczba osób, agencji korporacyjnych i agencji rządowych chętnie zdobywa kompleksową, obiektywną i neutralną wiedzę i porady dotyczące łańcucha bloków, aby pomóc im w realizacji działalności w zakresie łańcucha bloków +. Przy silnym wsparciu polityk, technologia leżąca u podstaw łańcucha publicznego i łańcucha sojuszy osiągnie ogromny postęp. BaaS, duża krajowa firma internetowa, zyska szeroki rynek, a entuzjazm inwestycyjny w zakresie technologii i aplikacji blockchain również się rozpali.

Author Image
admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *